Matsola Burman oljemålning

Matsola Burman oljemålning
Matsola Burman oljemålning
Matsola Burman oljemålning
Matsola Burman oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BURMAN, Matsola (1900-tal): Hus vid klippa, signerad Matsola Burman-65, olja på duk, 82x54 cm

Smärre krackelyr

173651

2013-03-10