Birgit Forsell oljemålning

Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FORSELL, Birgit (född 1909): "Ung dansös", signerad och daterad Birgit Forsell 1952, olja på duk, 61x46 cm

Smärre färgbortfall

173658

2013-03-10