Litografi Isaac Grünewald

Litografi Isaac Grünewald
Litografi Isaac Grünewald

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Jaktmotiv med dikt, signerad och numrerad Isaac Grünewald 1/10, litografi, 24x20 cm

Gulnad

173660

2013-03-10