Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Jaktmotiv med dikt, signerad och numrerad Isaac Grünewald 1/10, litografi, 24x20 cm
Gulnad
173660
2013-03-10