Axel Fridell torrnål

 Axel Fridell torrnål
 Axel Fridell torrnål
 Axel Fridell torrnål
 Axel Fridell torrnål

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRIDELL, Axel (1894-1935): Albert and William, 1934 (1939), signerad i plåten, etsning och torrnål, 24,5x15,5 cm, litteratur: Asplund 325

173661

2013-03-10