Skål glas Höglund

Skål glas Höglund
Skål glas Höglund
Skål glas Höglund
Skål glas Höglund
Skål glas Höglund
Skål glas Höglund

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SKÅL på fot, Erik Höglund, Strömbergshyttan, signerad, numrerad 22/50, glas, höjd 22, diameter 23,5 cm

Kuntoraportti

173666

Päivämäärä:

2013-03-09