Skål glas Höglund
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SKÅL på fot, Erik Höglund, Strömbergshyttan, signerad, numrerad 22/50, glas, höjd 22, diameter 23,5 cm
Kuntoraportti
173666
Päivämäärä:
2013-03-09