Urna Rörstrand majolika

Urna Rörstrand majolika
Urna Rörstrand majolika
Urna Rörstrand majolika
Urna Rörstrand majolika
Urna Rörstrand majolika
Urna Rörstrand majolika
Urna Rörstrand majolika
Urna Rörstrand majolika
Urna Rörstrand majolika
Urna Rörstrand majolika
Urna Rörstrand majolika
Urna Rörstrand majolika

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA, 1800-tal, Rörstrand, majolika, höjd 50 cm

Nagg

173668

2013-03-09