Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, 1800-talets slut, Rörstrand, majolika, handtag i form av drakar, längd 40 cm
Smärre nagg.
173670
2013-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här