Skål Rörstrand majolika

Skål Rörstrand majolika
Skål Rörstrand majolika
Skål Rörstrand majolika
Skål Rörstrand majolika
Skål Rörstrand majolika
Skål Rörstrand majolika
Skål Rörstrand majolika
Skål Rörstrand majolika

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, 1800-talets slut, Rörstrand, majolika, handtag i form av drakar, längd 40 cm

Smärre nagg.

173670

2013-03-09