Akke Kumlien oljemålning
2013-03-10
173684
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KUMLIEN, Akke (1884-1949): Stockholmsmotiv med Slottet, signerad A Kumlien, olja på pannå, 33x41 cm