Kräftskål kräfttallrikar Rörstrand

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

KRÄFTSKÅL, KRÄFTTALLRIKAR, 6 st., Rörstrand, skålens höjd 13, diameter 25, tallrikarnas diameter 22 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, krackeleringar, missfärgningar

173711

2013-03-12