Kompass i ekfodral

Kompass i ekfodral
Kompass i ekfodral
Kompass i ekfodral
Kompass i ekfodral

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

VÄTSKEKOMPASS, 1800-talets senare del, signerad J. W. Searby & Son, Lowestoft, mässing, med kardanupphängning, diameter 18 cm, i ekfodral

173716

2013-03-23