Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TORRKOMPASS, 1800-talets andra hälft, signerad Georg Hechelmann, Hamburg, No 3, med kardanupphängning, diameter 18 cm, i trälåda
Lock saknas
173733
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här