Ryan serigrafi
2013-03-11
173735
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYAN, Richard (född 1974): "Red dress" ur Manhattan in fashion, signerad och numrerad Ryan 96/350, färgserigrafi, 62x48 cm