Fällbord från 1800-talet

Fällbord från 1800-talet
Fällbord från 1800-talet
Fällbord från 1800-talet
Fällbord från 1800-talet
Fällbord från 1800-talet
Fällbord från 1800-talet
Fällbord från 1800-talet
Fällbord från 1800-talet
Fällbord från 1800-talet
Fällbord från 1800-talet

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, kinesiserande dekor, pärlemorinläggning, höjd 74x51x51 cm

Skador

173762

2013-03-13