Kaffeservis
Klubbat för:
7 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KAFFESERVIS, 19 dlr, porslin, 1800-tal, med landskaps- och kvinnomotiv med gulddekor, bestående av, 16 koppar med fat, kaffekanna, mjölkkanna, sockerskål med lock
Kuntoraportti
Skador, lagningar, guldet med nötningar
173771
Päivämäärä:
2013-03-10