Kaffeservis

Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis

Klubbat för:

7 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

KAFFESERVIS, 19 dlr, porslin, 1800-tal, med landskaps- och kvinnomotiv med gulddekor, bestående av, 16 koppar med fat, kaffekanna, mjölkkanna, sockerskål med lock

Kuntoraportti

Skador, lagningar, guldet med nötningar

173771

Päivämäärä:

2013-03-10