John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): Strandbild, Holm Hällar Gotland, monogramsignerad JIB, olja på duk, 58x72 cm

173783

2013-03-11