Vätskekompass

Vätskekompass
Vätskekompass
Vätskekompass
Vätskekompass

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄTSKEKOMPASS, 1900-talets första del, signerad signerad Husun, Henry Hughes & Son, London, nr 10070, mässing, med kardanupphängning, diameter 13,5 cm, i träfodral

Fodralet ej tillhörande

173784

2013-03-23