Vätskekompass
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄTSKEKOMPASS, 1900-talets första del, signerad signerad Husun, Henry Hughes & Son, London, nr 10070, mässing, med kardanupphängning, diameter 13,5 cm, i träfodral
Fodralet ej tillhörande
173784
2013-03-23