Cesar färglitografi
2013-03-10
173785
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CESAR (Frankrike, 1921-1998): "Compression des Drapeaux Suedois", färglitografi signerad och numrerad Cesar 48/200, 76x58 cm. Edition GKM