Herman Södersten oljemålning

Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÖDERSTEN, Herman (1862-1926): Skogslandskap, signerad AH Södersten-87, olja på duk, 31x43 cm

173789

2013-03-11