Nils Kölare etsningar Prov.C.Höglund

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

RÅDSTRÖM, Niklas - KÖLARE, Nils., "Att lägga till kartbilden", koppartryck och prosadikter, (Galleri Christina Höglund) 1994, 1 kopparplåt (på pärmens insida), etsningar N. Kölare, grått linneband, signerad av förförfattare och konstnär, detta nr 52/96

173817

2013-03-20