Torrkompass i träfodral

Torrkompass i träfodral
Torrkompass i träfodral
Torrkompass i träfodral
Torrkompass i träfodral
Torrkompass i träfodral
Torrkompass i träfodral

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORRKOMPASS, omkring 1800-talets mitt, runt svarvat kompasshus i trä, pappersros signerad F.W. Johansson, Göteborg, höjd 10, diameter 13 cm

Sprickor

173833

2013-03-23