Parvaser i glas Vicke Lindstrand för Orrefors

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, Vicke Lindstrand, Orrefors 1930-tal, slipad dekor av slingor, svart fotklack, signerade Of LA 409/4 B, höjd 19 cm

173836

2013-03-12