Hydrometer med tillbehör

Hydrometer med tillbehör
Hydrometer med tillbehör
Hydrometer med tillbehör
Hydrometer med tillbehör
Hydrometer med tillbehör
Hydrometer med tillbehör
Hydrometer med tillbehör
Hydrometer med tillbehör

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIKES HYDROMETER, signerad Joseph Long (verksam 1820-60), London, mässing, med termometer i ben samt två räknestickor i buxbom, i etui av mahogny, höjd 5, 24x10,5 cm

Obetydliga skador

173846

2013-03-23