Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NAVIGATIONSTILLBEHÖR, slutet 1800-1900-talets början, Capt. Fields parallell- och rullinjal, längd 46 resp. 53 cm, ritbestick, två etuier, delvis med benskaft
Obetydliga skador
173849
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här