Ritbestick och linjaler

Ritbestick och linjaler
Ritbestick och linjaler
Ritbestick och linjaler
Ritbestick och linjaler
Ritbestick och linjaler
Ritbestick och linjaler
Ritbestick och linjaler
Ritbestick och linjaler
Ritbestick och linjaler
Ritbestick och linjaler
Ritbestick och linjaler
Ritbestick och linjaler

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NAVIGATIONSTILLBEHÖR, slutet 1800-1900-talets början, Capt. Fields parallell- och rullinjal, längd 46 resp. 53 cm, ritbestick, två etuier, delvis med benskaft

Obetydliga skador

173849

2013-03-23