Roland Svensson färgserigrafi

Roland Svensson färgserigrafi
Roland Svensson färgserigrafi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Norrfjärden i april månad Möja", signerad o daterad Roland S -97, färgserigrafi, 168/250, 55x40 cm

173861

2013-03-11