Fåtölj Le Corbusier

Fåtölj Le Corbusier
Fåtölj Le Corbusier
Fåtölj Le Corbusier
Fåtölj Le Corbusier
Fåtölj Le Corbusier
Fåtölj Le Corbusier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, "LC 2", efter Le Corbusier, krom och svart skinn

Bruksskick, slitage, färgfläckar

173864

2013-03-17