Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864), 2 st: Skådespelare, signerade Toyokuni ga, obanformat, träsnitt, ca 33 resp 34x24 cm vardera
Fläckar, hål, lagningar
173868
2013-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här