Japanska träsnitt
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864), 2 st: Skådespelare, signerade Toyokuni ga, obanformat, träsnitt, ca 33 resp 34x24 cm vardera
Kuntoraportti
Fläckar, hål, lagningar
173868
Päivämäärä:
2013-03-10