Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864), 2 st: Skådespelare, signerade Toyokuni ga, obanformat, träsnitt, ca 33 resp 34x24 cm vardera

Kuntoraportti

Fläckar, hål, lagningar

173868

Päivämäärä:

2013-03-10