Einar Jolin oljemålning

Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976): Porträtt av den ryska greven Michail Scheremetiew (1870-1956) far till sångerskan Tatiana Angelini, signerad Jolin 1952, olja på duk, 55x47 cm
PROVENIENS: Konstnärens dotter Michaela Jolin

173884

2013-03-13