Soffbord art deco

Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1930-tal, art deco, skiva i björkrot, höjd 59, diameter 81 cm

Bruksslitage

173887

2013-03-13