Nils Möllerberg skulptur i brons

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MÖLLERBERG, Nils (1892-1954): Barnhuvud, signerad och daterad N Möllenberg 1924, brons, cire perdu, höjd 28 cm med sockel

173898

2013-03-10