Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TUBKIKARE, omkring 1800-talets mitt, skinnklädd mässing, med ett utdrag, signerad J. R. Cameron (verksam 1840-52), Liverpool, längd 58-91 cm, senare markstativ medföljer
Smärre skador
173904
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här