Oscar Reuterswärd omöjliga figurer

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): (3), omöjliga figurer, signerade Oscar Reuterswärd och nummrerade, litografier, ca 63x45, resp. 55x37 cm

173914

2013-03-12