Roberto Matta etsning
2013-03-13
173930
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Figuromposition, signerad, VIII/XV, färgetsning, 36x27 cm