Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FIGURINER, 1 par, porslin, Meissen, 1900-talets första hälft, höjd ca 12 cm, några lösa delar medföljer
Skador
173931
2013-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här