Svenska fyrar 9 st
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVENSKA FYRAR, 9 st, 1900-talets slut, sju signerade Hallerdt Design: Garpen, Hoburg, Hållö, Hävringe, "Långe Erik", "Långe Jan", Morups Tånge samt Söderarm, en signerad NS, Mörtö 1996, bemålat trä, höjd 22,5-38 cm
173933
2013-03-23