Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BENTABOLE, Louis (1820-1880): Fiskarbåt i Genvésjön, signerad och daterad Louis Bentabole -64, olja på duk, 27x41 cm
Krackeleringar
173945
2013-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här