Louis Bentabole oljemålning

Louis Bentabole oljemålning
Louis Bentabole oljemålning
Louis Bentabole oljemålning
Louis Bentabole oljemålning
Louis Bentabole oljemålning
Louis Bentabole oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BENTABOLE, Louis (1820-1880): Fiskarbåt i Genvésjön, signerad och daterad Louis Bentabole -64, olja på duk, 27x41 cm

Krackeleringar

173945

2013-03-13