C Göran Karlsson serigrafi Prov.C.Höglund

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): "Landskap", signerad C Göran Karlsson, 46/125, färgserigrafi, 105x77 cm, oramad

Kantskador

173951

2013-03-20