Ulf Lundell oljemålning

Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LUNDELL, Ulf (född 1949): "Fuck Art Let´s Fuck", signerad och daterad Lundell 06, olja på duk, 100x80 cm

173961

2013-03-12