Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ACOSTA, Johnny (samtida): "Modesty", triptyk, signerade Acosta, 39/250, litografier, vardera 85x33 cm vardera
Zustandsbeschreibung
173964
2013-03-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner