Johnny Acosta triptyk

Johnny Acosta triptyk
Johnny Acosta triptyk
Johnny Acosta triptyk
Johnny Acosta triptyk
Johnny Acosta triptyk
Johnny Acosta triptyk

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ACOSTA, Johnny (samtida): "Modesty", triptyk, signerade Acosta, 39/250, litografier, vardera 85x33 cm vardera

Zustandsbeschreibung

173964

2013-03-13