Cigarettetuier silver

Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIGARETTETUIER, 2 st, sterlingsilver och silver, Tyskland med sv. importstämplar resp. Finland/Åbo, total vikt ca 310 g

Smärre bucklor, ett etui med gravyr, emalj med skada

173984

2013-03-13