Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
THELANDER, P. G. (född 1936): Figurkomposition med flugsvamp, signerad P.G Thelander, 87/100, färgetsning, 16,5x23 cm
Gulnader
173988
2013-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här