PG Thelander etsning Prov.C.Höglund

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THELANDER, P. G. (född 1936): Figurkomposition med flugsvamp, signerad P.G Thelander, 87/100, färgetsning, 16,5x23 cm

Gulnader

173988

2013-03-20