Eduard Spoerer oljemålning

Eduard Spoerer oljemålning
Eduard Spoerer oljemålning
Eduard Spoerer oljemålning
Eduard Spoerer oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPOERER, Eduard (1841-1898): Kustbild från Normandie, signerad ED. Spoerer, olja på duk uppklistrad på pannå, 27x40 cm

Färgbortfall, märken

173989

2013-03-27