Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPOERER, Eduard (1841-1898): Kustbild från Normandie, signerad ED. Spoerer, olja på duk uppklistrad på pannå, 27x40 cm
Färgbortfall, märken
173989
2013-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här