Salongsgrupp gustaviansk stil

Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALONGSGRUPP, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, bestående av, 2 stolar utan armstöd, 2 karmstolar, soffans längd ca 123 cm

Fläckar, karmstolarnas armstöd med slitage, en stolrygg med skada

173999

2013-03-17