Salongsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALONGSGRUPP, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, bestående av, 2 stolar utan armstöd, 2 karmstolar, soffans längd ca 123 cm
Fläckar, karmstolarnas armstöd med slitage, en stolrygg med skada
173999
2013-03-17