Etsningar Jensen mfl Prov.C.Höglund

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETSNINGAR, 3 delar, Olav Christopher JENSEN (Norge, född 1954), Peter HAHNE (född 1955) Oidentifierad konstnär, signerade och numrerade 11/35, 30x15 cm vardera

174008

2013-03-20