Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-tal, valnötsfanér, höjd 220, 106x37 cm

Skador, lagningar

174009

2013-03-17