Skrivbord rokokostil
2013-03-17
174028
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, omkring 1900, rokokostil, lådor i sargen, bemålat, höjd 76, 85x94 cm, nycklar finns
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm
Slitage