Ikoner Ryssland

Ikoner Ryssland
Ikoner Ryssland
Ikoner Ryssland
Ikoner Ryssland

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKONER, 2 st, 1800-tal, Ryssland, försilvrade med delvis förgyllning, motiv med Madonna och barnet, 30x25 resp 29x22 cm

174031

2013-03-12