Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKONER, 2 st, 1800-tal, Ryssland, försilvrade med delvis förgyllning, motiv med Madonna och barnet, 30x25 resp 29x22 cm
174031
2013-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här