Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1700-tal, rokoko, bemålad, ursprungligen toalettstol
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm
Senare bemålad, skador
174036
2013-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här