Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
BANDI, Birgitta (född 1943): Komposition i svart, vitt och beige, signerad och daterad B. Bandi 2002, numrerad 1/5, etsning, 56x89 cm
174039
2013-03-14