Birgitta Bandi färglitografi

Birgitta Bandi färglitografi
Birgitta Bandi färglitografi
Birgitta Bandi färglitografi
Birgitta Bandi färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

BANDI, Birgitta (född 1943): Komposition i svart, vitt och beige, signerad och daterad B. Bandi 2002, numrerad 1/5, etsning, 56x89 cm

174039

2013-03-14